Kampaně, které Vám přinesou výsledky

Potřebujete dostat na svůj obchod nové zákazníky? Nebo vám kampaň běží, ale nepřináší kýžené výsledky? Připravíme pro Vás PPC či Facebook reklamu od A do Z. Pokud už kampaně máte, tak Vám je klidně zdarma zanalyzujeme a navrhneme postup optimalizace či rozšíření.

Co nás baví dělat?

Příprava a spuštění kampaně

Váš cíl připravíme od A do Z. Každému klientovi připravíme ten správný postup, tak aby dosáhl potřebných výsledků.

Optimalizace stávající kampaně

Zaplatili jste si za nemalé peníze kampaně a nepřináší Vám výsledky? Zhodnotíme, kde se stala chyba a navrhneme řešení

Reporting a vylepšení stávající strategie

Po určité době kampaně zhodnotíme a klientovi navrhneme zdali nevyzkoušet jiný kanál reklamy či ho nedoplnit např. o emailing.

Jsme certifikovaná agentura:

Google Partner

„PPC kampaně od Digi Freaks mi podstatně snížili PNO a přilákaly o 12 % více návštěvníků.“

Juraj Gajdoš, Herbatica.cz

Nápad pro každou situaci

Každá klient je unikátní. Máte například eshop a potřebujete nové zákazníky? Jsme schopní kreativně propojit PPC a Facebook reklamy, tak abychom vytvořili akviziční model, který vám přinese nejen nové zákazníky, ale také trvalé zisky.

Všímáme si detailů, a tak jsme schopni přinést výsledky i začínajícím klientům.

Na které kanály se soustředíme?

Sklik.cz

Seznam a jeho portály sklik.cz, firmy.cz a zboží.cz patří k nejnavštěvovanějším prodejním portálům u nás. Jsme pro Vás schopni vytvořit propojenou kampaň, kterou nikdo nemine.

Google AdWords

Více než 2/3 všech obchodů uskutečněných přes internet jdou na vrub Google. Pokud chcete uspět Google PPC reklama je nutností.

Facebook Ads

Stále populárnější zdroj reklam, který je vhodný nejen na remarketingové reklamy. Facebook dokáže velmi snadně propojit váš obsah s uživateli, kteří jej chtějí.

Stále si nejste jistí?
Příklady mluví za tisíce slov

Vybrali jsme pro vás pár z množství našich spokojených klientů. Stáhněte si jejich případovou studii. Třeba vás přesvědčí, proč spolupracovat právě s námi.

Domov Sue Ryder poskytuje unikátní péči seniorům trpícím jakkoukoli formou demence či jiných potíží. Tomuto unikátnímu zařízení jsme pomohli s kampaní Garáž Sue Ryder!

Eshop Herbatica.cz se zabývá prodejem přírodních kosmetických přípravků a potravinových doplňků. Eshopu pomáháme v růstu jak PPC kampaněmi, tak správou Facebookových reklam. Klikněte a dozvíte se více.

Zaujal Vás náš přístup k PPC a Facebook reklamě?
Poradíme i Vám. Zdarma.

Děkujeme za Váš čás! Pokud chcete nastudovat více o PPC a Facebook jděte na náš blog.

MenuX